Hizmetlerimiz

Cephe Kaplama Sistemleri

Silikon Cephe Kaplama

Camın sadeliğini ve aseletini vurgulayanan silikon cephe giydirme sisteminde ısı camlarcepheye özel bir şekilde yapıştırıldıkları kaset profilleriyle tutturulmaktadır. Silikon Cephe Kaplama Sistemi üç noktadaki fitil emniyeti ile kesin bir sızdırmazlığı garanti eder. Montajı kolay ve hızlı olan Silikon Cephe Kaplama Sistemi montaj sonrasında kolay bakım ve temizlik kolaylığıyla müşterilerilerimizin beğenisini kazanmaktadır. Strüktürel Silikon Cephe Kaplama Sisteminde dıştan baktığımızda alüminyum profilgörülmeyip, cam derzlerinde 15 mm genişliğinde ve 15 mm derinliğinde fuga bulunmaktadır.

Cam paneller arasındaki sızdırmazlık çift EPDM fitil ile sağlandığından, panellerin arasına sızdırmazlık silikonu çekilmez. Böylece cam panellerin arasında gölge oluşması engellenir. İstendiğinde seçilen herhangi bir cam panel (dışarıdan hangisinin açılır olduğu belli olmaksızın ) gizli kanat haline getirilebilir. Cam ve alüminyum panel arasında silikon, çift camda ise iki cam arasında komponentli silikon kullanılmaktadır. Silikon çekilmesi işlemleri esnasında silikon firmasının kalite kontrol test prosedürleri çerçevesinde prosesler kontrol altında tutulmaktadır Strüktürel Silikon Cephe Kaplama Sistemleri Dış kapak kullanılmaması yüzey görünümünün düz algılanmasına sebep olmaktadır. Düşey profillerin zengin çeşitliliği, gerekli statiğe, tasarımcıların ihtiyaçlarına ve alışılmışın dışına çıkılmasına doğrudan cevap verebilmektedir. Düşey ve yatay profiller iç görünüşte hem yüz veya farklı derinlikte olabilir.

 

Kapaklı Cephe Kaplama

 

 

 

 

 

Spider Cephe Kaplama

 

 

SAYDAMLIĞIN ÖNEMLİ OLDUĞU PROJELERDE , FARKLI DİZAYN EDİLMİŞ TAŞIYICI SİSTEMLER KULLANILARAK ÇARPICI MİMARİ TASARIMLARIN YARATILMASINDA KULLANILAN “TRANSPARAN GİYDİRME CEPHE SİSTEMİ” ÇERÇEVESİZ BİR CAMLAMA TEKNİĞİDİR.
SİSTEMDE TEMPERLİ LAMİNE VEYA ISICAM GİBİ FARKLI KOMBİNASYONLARDA NİTELİKLİ VE İSTENİLEN PERFORMANS DEĞERLERİNİ SAĞLAYAN CAM ÜNİTELERİ KULLANILABİLİR. CAM ÜNİTELERİ PASLANMAZ ÇELİKTEN İMAL EDİLEN KÜRESEL MAFSALLI CAM TUTUCULAR (RUTİL) VE ÖRÜMCEKLER (SPİDER) YARDIMIYLA , CEPHEYE MONTE EDİLEN DÜŞEY VEYA YATAY ANA TAŞIYICILARA BAĞLANIR.
CAMLARIN ARASINDAKİ DERZ BOŞLUKLARI KULLANIM YERİNE GÖRE FARKLI DOLGU MALZEMELERİ İLE DOLDURULUR. ÇOĞUNLUKLA DOLGU MALZEMESİ OLARAK U.V. IŞINLARINA DAYANIKLI, YÜKSEK ESNEKLİKTE STÜRKTÜREL CEPHE SİLİKONLARI KULLANILMAKLA BİRLİKTE , 60 SHORE SERTLİĞİNDE EPDM ESASLI FİTİLLERDE KULLANILABİLİR.

Taha Cam Balkon

Havaalanı transfer